П`ятниця, 01.12.2023, 00:39

Віртуальне Закарпаття та ПрикарпаттяВи увійшли якГість | Група "Гості"

Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Підписка на розсил
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Що таке СФЕРИЧНА ПАНОРАМА

Що таке СФЕРИЧНА ПАНОРАМА   та ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ досить широко розтлумачено на сайті " Studio-ViZа"

«Studio-ViZa»- студія  віртуальне Закарпаття,  пропонує послуги по створенню професійних віртуальних турів і 3D-панорам  по  туристичних комплексах, готелях, ресторанах, барах, клубах, салонах краси, торгівельних центрах, медичних оздоровчих центрах, об’єктах комерційної нерухомості  і  т.і.  в Закарпатській  області.

          На  картах сайтів   віртуальний Ужгород - www.360uz.info  та  віртуальне Закарпаття - www.360vz.prokarpaty.info   ми розміщуємо інформацію у вигляді сферичних панорам і фотографій.  Унікальною рисою таких панорам є максимально можливий кут охоплення – 360градусів, що дозволяє в повній мірі передати навколишній простір і відчути себе на місці подій – на вулиці, у готелі, офісі, ресторані або заміському будинку.  Сферична панорама –  справжній прорив у сфері надання фото-послуг!

        Віртуальний тур –  це унікальний сучасний спосіб презентації комерційних об'єктів, який вже взяли на озброєння всі ведучі компанії туристичного, ресторанного, готельного, будівельного та інших видів бізнесу.  Використання віртуального туру на Вашому web-ресурсі    –  ефективний спосіб залучення  уваги в різних бізнес-проектах , які йдуть в ногу з часом, не відстають від прогресу і прагнуть вести і рекламувати бізнес найсучаснішим і нестандартним способом.

     В основі віртуальних турів лежать фотопанорами, які від звичайних фотографій відрізняються інтерактивним характером перегляду. Це означає, що при перегляді панорамної фотографії користувач бачить тільки ту частину зображення, яка його цікавить в даний момент, і при бажанні він може озирнутися по сторонах, подивитися вгору і вниз, а також наблизити або віддалити окремі деталі зображення. Розглядаючи ж звичайну фотографію, глядач бачить тільки, те що йому показують, і не може керувати процесом перегляду. Ще цікавіше, якщо користувач віртуального туру може переміщатися між панорамами через активні зони або керуючись картою туру.
        За допомогою миші або клавіатури можна переглядати простір навколо Вас, під і над Вами, наближати і віддаляти об'єкти. Така інтерактивність віртуальних 3D-панорам створює ефект присутності. Це суттєва перевага, яка виділяє віртуальні сферичні панорами серед інших засобів візуалізації.Віртуальна 3D-панорама може бути доповнена будь-яким текстом, звуковим фоном, спливаючими картинками, відео роликом, flash-анімацією і т.і.

  Для навігації по віртуальному туру використовуються:
активні зони –  області, які можуть бути візуально виділені для користувача, наприклад, контуром, графічним об'єктом. При наведенні курсору миші на активну область може випадати текст, фотографічна інформація, логотипи, фотографії, анімація, відеофрагменти, звуковий супровід і так далі. Активна область (зона) може бути використана також і для переходу на наступну панораму, забезпечуючи можливість переміщення у віртуальному турі;
кнопки навігації на панелі управління: повороти направо, наліво, вниз і вгору, наближення і віддалення, автоматичне кругове прокручування панорами, розгортання на весь екран і т.і.;
карта - схема –  відображення плану приміщення, або місцевості, з розставленими на ній активними точками. Для переходу в ці точки досить просто клацнути по них. Точка, в якій в даний момент знаходиться користувач, виділена і дозволяє користувачеві легко орієнтуватися;
радар –  динамічно повертається графічний елемент у вигляді радара на екрані, що дозволяє визначити напрям погляду користувача. Радар особливо зручно застосовувати разом з картою, де його напрямок збігається з оглядом активних точок віртуального туру.
      Перехід між панорамами супроводжується дуже цікавим і реалістичним ефектом «перельоту» з однієї точки панорами до іншої, що створює у користувача ефект реального переміщення між панорамами.

               В даний час  « s-ViZa »  оновляє і наповнює сайти  Віртуальний Ужгород  та  Віртуальне Закарпаття. Ви можете зв’язатись з нами  і ми  добавимо Ваш  об’єкт чи підприємство   на  віртуальну карту міста , області. Будемо раді, також, розмістити Ваші  фотографії  в фотоальбоми .
Цей сайт відрізняється лише тим, що всі панорами мають прив'язку до їх автора через авторизоване засилання на той чи інший комерційний туристичний заклад, що дає можливість відслідкувати Вашу думку про  ефективність та доцільність їх розміщення в інтернеті. Відповідно до останніх показників кожна робота винагороджується відповідним чином їх власниками.

(далі буде)