Четвер, 30.11.2023, 22:52

Віртуальне Закарпаття та ПрикарпаттяВи увійшли якГість | Група "Гості"

Календар
«  Листопад 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Підписка на розсил
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Акція на виготовлення та розміщення сферичних панорам

Студія  virtual-dkz  приступила до запланованого на осінь цього 2012 р. виготовлення віртуальних турів туристичного Закарпаття у вигляді сферичних панорам. Вартість їх виготовлення згідно акції від "ДКЗ" (всього 50-80 грн за комплект, проти 300-450 грн на ринку) дає можливість власникам закладів замовляти їх в необхідній їм кількості, щоб мати можливість показати себе у реальному вигляді.  


УВАГА для власників та керівників туристичних та санаторно-курортних закладів!
Як було обіцяно, акція від ДКЗ діятиме лише до кінця жовтня 2012 р.
Скористайтеся осіннім періодом золотого Закарпаття!
УВАГА.
Для закладів курорту "Шаян"  термін лояльних знижок  переноситься на весняний сезон по причині того, що наша знімальна група так і не змогла туди попасти восени минулого року.
Виходячи з цієї причини Акція лояльних цін для закладів цього регіону від 20 березня до 4 травня 2013 року
Замовлення сеансів зйомок згідно черговості проводимо за телефоном
 050 540 20 47


Панорами робимо за схемою:
Комплект панорам на один номер за вартістю = його одноденній вартості для клієнта.
Комплект може включати дві-три сферичні панорами, іноді чотири, якщо гарний вигляд із балкону.
Якщо номери не дуже відрізняються один від одного то можуть бути типові панорами для групи номерів.
Але якщо вони оригінальні то не варто економити, а потім віддуватися чому не відповідає дійсності побачене... Особливо, якщо комплекти розміщено в електронних книгах поселень, що авторитено РЕКОМЕНДУЄМО.  Зрештою, визначає замовник, беручи до уваги той факт, що якщо один день номер замість пустування був зайнятий завдяки   наглядного  оформлення та подачі матерілів - от і повернулися затрачені кошти...  Логіка проста як двері :) Тим більше, ми до розцінок на нашу роботу підходимо досить лояльно.

Всі інші панорами (ресторан, фойє, басейни і таке інше робимо за ціною  10 уо за роботу зразу і 10 уо за розміщення по схемі описаній нижче)
Панорами на території - безкоштовно в подарок за замовлення.  Їх може буте від одної до 5-10  В залежності від того як поведуться із знімальною групою замовники...   Ці подарункові панорами розміщуються нами і за наш рахунок на різних міжнародних серверах із віртуальними засиланнями,  що значно розширює географію глядачів і потенційних клієнтів.
Всі панорами розміщуються на наших серверах і можуть мати наступний вигляд:  


а також на міжнародних платних серверах  "Планета Земаля",  "Гугл"  та інших найбільш популярних в Європі та світі.

Крім того, для замовника виготовляємо комплект панорам із авторизованими  засиланнями, а також  оригінальні банери,  які можна пропонувати на різноманітні сайти. Вони і прикрашають чужий сайт і стимулють їх господарів до розміщення на видних місць.  Система чітко відслідковує із якого сайта приходить клієнт.
Як це виглядає можете переглянути на одному із сайтів, наприклад:  budemozdorovi.at.ua
До речі, це один із нових проектів від ДКЗ, який охоплює дуже широку і організовану аудиторію МЛМ маркетингу, яких також розглядаємо як реально потенційних клієнтів Ваших закладів.


Для виготовлення комплектів сферичних панорам у Вашому закладі необхідно 2-3 дні на зйомку.  Потім мінімум один тиждень на обробку матеріалів та виготовлення флешок.  
Під час зйомок парковку, нічліг та харчування двох осіб організовує замовник.
========================================================
Розрахунок за роботу.
Перша частина вартості всієї роботи виплачується зразу на місці згідно рахунку. Розміри частин визначаються  згідно домовленності між сторонами.
Інша частина - по мірі  заселення вашого закладу нашими клієнтами, при чому із суми оплаченої "нашим" клієнтом в рахнок заборгованості за роботу студії відраховуєте раз на місяць 20-30% від вартості його проживання, що практично не відчутно на бюджеті закладу. 

Надалі ми продовжуємо співпрацювати згідно стандартного договору, який обговоримо на місці безпосередньо із власником закладу.


запрошуємо Вас переглянути: