Середа, 27.09.2023, 19:15

Віртуальне Закарпаття та ПрикарпаттяВи увійшли якГість | Група "Гості"

Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Підписка на розсил
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сферичні 3D панорами та віртуальні тури

Сферичні 3D панорами та віртуальні тури

3D-технології відкривають необмежені можливості для ефектних презентацій. Уявіть, що тепер Ви зможете продемонструвати візуальне зображення об’єкта чи інтер’єру, призначеного для реклами, не у вигляді звичайної двовимірної фотографії, а у вигляді інтерактивного тривимірного зображення, яким можна легко керувати, причому без застосування будь-яких спеціальних програм чи пристроїв. Саме з цією метою створені 3D-панорами та віртуальні тури.

 

В деталях 3D-панорами (або сферичні панорами) – це об’ємні фотографії-проекції, створені з декількох широкоформатних зображень (для цього за допомогою спеціального обладнання знімається ціла серія фотокадрів). Глядач, продивляючись запропоновану експозицію, відчуває себе у центрі сфери, у центрі фотозображення, при цьому він може побачити всі об’єкти і предмети, розташовані навколо нього, над ним та під ним (оскільки панорама охоплює простір у форматі 360° х 180°). Завдяки такій можливості створюється ілюзія присутності, що дозволяє подати потрібний об’єкт найбільш виграшно і виразно.

 

Такі фотореалістичні 360-градусні панорами отримуються завдяки особливій обробці фотокадрів, що за допомогою спеціальних програм ніби «зшиваються» в одне зображення. На відміну від звичайного відеоролика 3D-панорами дуже «легкі»: вони не вимагають для перегляду в мережі Інтернет великої швидкості передачі даних та додаткових ресурсів, і крім того, дозволяють глядачеві самостійно вибирати швидкість і ракурс огляду.

 

Для управління інтерактивною панорамою використовується традиційна мишка − за допомогою її кнопок можна наближати і віддаляти зображення, а також рухати, повертати й обертати об’єкти та картинки. Сферична панорама для найбільшої виразності та функціональності може супроводжуватися додатковими написами й ефектами, які також створюються за допомогою комп’ютерної обробки.

 

Особливістю таких панорам є можливість об’єднання їх у віртуальний тур. У випадку якщо необхідно підготувати презентацію відразу декількох взаємозалежних або окремих об’єктів, 3D-панорами можна гармонійно та логічно поєднати між собою − у результаті створюються віртуальні, або 3D-тури. Така широкомасштабна експозиція, оснащена зручною навігацією, − чудове рішення для компанії, якій потрібно зробити анонс або фоторепортаж виставкового заходу або провести віртуальну подорож, наприклад, по готелю (по декількох кімнатах та інших залах) або навіть по цілому місту. Віртуальний тур, як і панорама, може бути доповнений додатковими мультимедійними ефектами (коментарями, підказками, звуковим супроводом, флеш-анімацією).

 

Яку користь можуть принести 3D панорами саме для Вас? Студія "ВІРТУАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ" пропонує професійне виготовлення 3D панорам як найновіший і найефективніший спосіб презентації, який дозволяє за умов мінімальних фінансових витрат створювати тривимірний об’ємний простір, що є набагато привабливішим для глядача, ніж звичайний фотознімок об’єкта або події. За допомогою таких панорам і комплексних віртуальних турів можна організувати видовищну особисту подорож − у зручних для глядача і потенційного клієнта умовах.

 

У будь-якій сфері та галузі, що потребує проведення презентаційної демонстрації певних об’єктів з метою їх продажу або оренди, важливо запропонувати глядачам якісне та динамічне зображення.

 

 • Агентства нерухомості та готелі
 • Санаторії та пансіонати
 • Ресторани, бари і кафе
 • Спортивні клуби та спа-салони
 • Музеї, навчальні заклади і медичні установи
 • Торговельні комплекси і промислові підприємства
 • Туристичні фірми

 

Кожна з цих організацій може ефективно використовувати 3D-панораму або цілий тур як свою конкурентну перевагу для зацікавлення та залучення потенційних клієнтів або інвесторів. Для перегляду 3D-панорами достатньо мати безкоштовний флеш програвач, наприклад, Flash Player, сумісний із будь-яким програмним забезпеченням (Windows, Mac OS, Linux).


Чому 3D-панорами і віртуальні тури варто замовити саме у нас?

 • Ми забезпечимо високу якість будь-яких зображень (навіть в умовах зйомки в темному місці), високу роздільну здатність та безшовність.
 • Пропонуємо прийнятні цінові умови.
 • Гарантуємо дотримання термінів створення панорами.
 • Готовий продукт Ви отримаєте у зручному для Вас виконанні − у вигляді DVD диска для презентацій або модуля для вставки на сайт.

Читайте також:

СФЕРИЧНІ  ПАНОРАМИ ТА ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ ►►►
СФЕРИЧНІ ПАНОРАМИ, КОМУ ВОНИ ПОТРІБНІ ►►►
ЗНІМАЄМО ПАНОРАМУ  ►►►
ЗБІРКА СФЕРИЧНОЇ ПАНОРАМИ ►►►